Ülker Marifet Dondurulmuş Kruvasan Hamuru (360*25g)

Ürün Kodu:1028870

1.210,03 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr Özellikleri

  • Ürün Gramajı: 25 Gram
  • Ürün Adeti: 300 Adet
  • Kategori: Dondurulmuş Gıda
  • İçerik: Kruvasan

 

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr (360*25 GR) özellikleri sayesinde hızlıca pratik ikramlıklar yapılabilir. İçerisindeki katmanlı yapı çıtır çıtır olmasını sağlar. Tereyağı kullanılarak her katman çıtırlığı eşsiz bir lezzetle sunar. Kıvamındaki hamur dokusu asla midenizi rahatsız etmez. Herkes bu özel lezzeti severek tüketebilir. Birbirinden farklı tarifler de kruvasan hamur kullanılabilir. İsterseniz Kruvasan hamur içerisinde çikolata sürebilir ya da peynir gibi çeşitli ürünler kullanarak lezzetlendirebilirsiniz. Kahvaltıların vazgeçilmez olabilir. Küçükten büyüye herkes severek kruvasanı tüketebilir.

Dondurulmuş Kruvasan eşsiz lezzeti ile herkese hitap eder. Birbirinden farklı ikramlıklar arasında tercihiniz olabilir. Hızlıca hazırlayabilmeniz mümkündür. Mutfaklarda elinizin altında bulunması gerekir. Dondurucudan çıkarır çıkarmaz hemen fırında uygun ısı ayarında kolayca pişirmeniz mümkündür. Pişirme sırasında ekstra bir ürün eklemenize gerek yoktur. Dilerseniz fırından çıktıktan sonra birbirinden çeşitli ürünlerle servis edilebilir. İster çay saatinde isterseniz kahvaltılarda ya da günün her öğününde tercihiniz olabilir.

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr (360*25 GR) fiyatları oldukça çeşitlidir. Birbirinden farklı fiyatlar ürün miktarına göre belirlenir. Güncel fiyat listesini sadece ürün listesinde inceleyebilirsiniz. Bunun yanında kruvasanın eşsiz tadı ve ikramlık olarak tüketimi son derece pratik bir deneyim sağlar. Çünkü hemen çıkarınca hızlı bir şekilde pişirmesi mümkündür. Eğer misafirlerinize ikram edecek hiçbir şey yoksa dondurulmuş Kruvasan sizi kurtarır. İçerisine dilediğiniz lezzeti koyabilir ve sandviç olarak tüketebilirsiniz. En farklı ve sıra dışı tarifleri bu özel Kruvasan ile yapabilirsiniz.

Kruvasanın yumuşacık hamuru damak zevkinize uyar. Ayrıca yumuşak hamur ısırdığınızda ağızda dağılır. Bu eşsiz lezzet tercihiniz olabilir. Kıvamıyla birlikte çeşitli tariflerde tercih edilebilir. Ayrıca pratik bir şekilde hazırlanmasıyla mutlaka dondurucuda bulunması gerekir. Her an her zaman çeşitli ikramlıklar yapabilmenize olanak tanır.

Ülker Marifet Don.Kruvasan Hmr Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler kategorisinde lezzetli ve sıra dışı tarifler öğrenebilirsiniz. Dondurucudan çıkarınca hemen tüketime uygun olan kruvasanı pratik bir deneyim yaşamak adına tercih edebilirsiniz. Ayrıca porsiyonluk olan Kruvasan tek kişi rahatlıkla servis edilebilir. Tek kişi için Kruvasan yeterlidir. Bu eşsiz lezzet her damak zevkine uyar. Her damağa hitap eden hamur dokusu ve hafifliği ile tercih edilebilir.

Hamurun özel dokusu yumuşaklığında bulunur. Yumuşacık ve katmanlı hamur içerisinde farklı malzemelerle lezzetlendirilebilir. Pişirmesi oldukça kolay ve basit olan dondurulmuş Kruvasan en sevdiğiniz lezzetler arasına girer. Eşsiz lezzeti ile sevdikleriniz ve misafirlerinize lezzetli ikramlıklar yapabilirsiniz. Herkesin pratik bir şekilde dondurucudan çıkararak pişirebileceği Kruvasan hamurlar damak zevkinize hitap eder. Kruvasan lezzeti günün her saatinde tüketime uygundur.