Ülker Marifet Dondurulmuş Pizza Hamuru (40*180g)

Ürün Kodu:1030222

1.055,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

ÜLKER MARİFET DONDURULMUŞ PİZZA HAMURU (40*180 GR)

  • Pizza Hamuru Gramajı: 180
  • Çözündürme Süresi: 15 dakika
  • Pişirme Sıcaklığı: 190 °C
  • Pişirme Süresi: 7-8 dakika
  • Adet: 40
  • Saklama Sıcaklığı: -18°C
  • Raf Ömrü: 12 Ay

 

Ülker Marifet dondurulmuş pizza hamuru, dondurulmuş ürünler arasında yer alan pratik ve lezzetli özel ürünler arasında yer alır. 40 adet ve 180 gram ağırlığa sahip olan hamurlar, hızlı ve konforlu kullanım imkanı sağlayarak zamandan da tasarruf etmenizi sağlar. Profesyonel mutfaklarınız için kaliteli malzemeler kullanılarak özenle hazırlanan hamurlar, katkı maddesi içermeyen özel formülü sayesinde de doğallığını korur. Farklı pizza tarifleri için enfes bir taban oluşturur. Farklı gramajlarıyla tercih edilebilir. Ancak Ülker Marifet Dondurulmuş Pizza Hamuru fiyatları farklılık gösterebilir. Hamurları rahatça ve dilediğinizce açabilir ve ustalığınızı gösterebileceğiniz malzemeleri de üzerinde ekleyerek hızlıca pişirebilirsiniz. Müşterilerinizin damak zevkine göre lezzetli ve pratik pizzalar hazırlayabilir ve eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Pizza Hamuru Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş pizza hamurunun doğru saklama koşullarında saklanması ile ürünün tazeliğini ve kalitesini koruyabilirsiniz. Dondurulmuş ürünlerden olan hamurları uzun süre derin dondurucuda muhafaza ederek dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hamurların daima orijinal ambalajında veya hava geçirmeyen vakumlu torbalarda saklanması gerekir. Ürünün hava alması, hamurun kıvamının ve kalitesinin bozulmasına sebep olabilir. Doğru saklama koşulları ile muhafaza edilmesi halinde 12 aya kadar kullanım ve raf ömründen söz edilebilir.

Ülker Marifet dondurulmuş pizza hamurunu çözündükten sonra tekrar dondurmamanız gerekir. Hamurların çözünmüş halde saklanması veya tekrar dondurulması halinde mikroplar üreyerek hamurun kalitesini olumsuz yönde etkileyebilir. Saklama koşullarına uygun muhafaza ederek, hamurların daima taze ve leziz olmasını sağlayabilirsiniz. Müşterilerinizin taleplerine uygun olarak üst malzemelerini koyarak çeşitli pizzalar servis edebilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Pizza Hamuru Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş pizza hamuru, profesyonel mutfak yoğunluğunda hızlı ve pratik bir şekilde pizzalar hazırlamanıza imkan tanır. Pizza hamurunu açarken müşterilerinizin taleplerine uygun olarak ince veya kalın hamur tabanı hazırlayabilirsiniz. Domates sosu, rendelenmiş peynir, salam, mantar ve pek çok malzemeyle üzerini süsleyerek pizzayı zenginleştirebilirsiniz. Farklı tatlar denemek isteyen müşterileriniz için deniz ürünleri, sebzeler veya farklı peynir çeşitleri kullanabilirsiniz.

Pişirme süresi ve sıcaklık, pizzanın üst malzemelerine bağlı olarak değişse de Ülker Marifet dondurulmuş pizza hamurunun pişme süresi yaklaşık 7-8 dakikadır. Hamurun altı kızarıp üzerindeki malzemeler piştiğinde, pizzanızı servis edebilirsiniz. Pizzanın kenarlarının çıtır çıtır olmasına dikkat etmeniz önerilir.