Ülker Marifet Dondurulmuş Tam Buğday Ekmeği (16*420g)

Ürün Kodu:1032961

742,74 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Dondurulmuş Tam Buğday Ekmeği (16x420 g)

  • Ürün Adeti: 16
  • Ürün Gramajı: 420 Gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200°
  • Pişirme Süresi: 8-10 Dakika

 

Ülker Marifet dondurulmuş tam buğday ekmeği, besleyici ve hafif bir öğün tercih eden müşterileriniz için zenginleştirilmiş içeriğiyle öne çıkar. Dondurulmuş halde sizlere sunulur. Profesyonel mutfaklar için pratik ve hızlı hazırlanma imkanı sağlar. 420 gramlık 16 paket olarak size ulaşır. Farklı gramajlarda hazırlanmış seçenekleri de bulunur. Ülker Marifet Tam Buğday Ekmeği fiyatları gramaj ve paket sayısına göre değişkenlik gösterir. Her bir dilim, lezzetli, doyurucu ve besleyici bir deneyim sunar. Pratik ve hızlı kullanımı sayesinde sipariş üzerinde hazırlanabilir. Çıtır çıtır ve sıcacık dokusuyla müşterilerinize enfes bir deneyim sağlar.

Ülker Marifet Dondurulmuş Tam Buğday Ekmeği Saklama Koşulları

Ülker Marifet dondurulmuş tam buğday ekmeği, uygun şekilde dondurularak paketlenir. Dondurulmuş ürünler arasında bulunur ve ilk günkü tazeliğiyle sizlerle buluşur. İlk günkü tazeliğini ve kalitesini koruyabilmek için sizlerin de derin dondurucuda ve -18 derece ve altı sıcaklıkta muhafaza etmeniz gerekir. Düşük sıcaklık sayesinde ekmeklerin kalitesi ve besin değerleri aylarca korunabilir. Ürünler özenle ve hava almayacak şekilde paketlenmiş olarak sizlere ulaşır. Sizin de hava almayacak şekilde orijinal ambalajında muhafaza etmeniz gerekir. Eğer ambalaj hasar gördüyse veya açıldıysa yeniden hava almayacak şekilde paketlenmesi gerekir. Bu sayede, ürünün dondurucu içinde hava alması ve nemlenmesi engellenir. Paketinin açık olması veya nem alması, ürünün tat ve kalitesinin bozulmasına neden olabilir. Ürün dondurulmuş halde 12 aya kadar derin dondurucuda saklanabilse de ürün üzerinde yer alan tüketim süresi içerisinde en kısa sürede tüketilmesine özen göstermeniz gerekir bu sayede ilk günkü tazeliği ve nefis tadıyla ekmeğinizi tüketebilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Tam Buğday Ekmeği Kullanım Önerileri

Ülker Marifet dondurulmuş tam buğday ekmeği, enfes tadı ve dokusuyla pek çok farklı şekilde ve menüyle servis edilebilir. Ekmeğin kullanılmadan önce 1-2 saat çözdürülmesi gerekir. Eğer sıcak olarak servis etmek istiyorsanız ekmekleri ısıtabilirsiniz. Isıtma işlemi, ekmeğin lezzetinin ve yumuşaklığının en iyi şekilde sunulmasına yardımcı olur. Yumuşacık dokusu sayesinde enfes sandviçler hazırlamanıza olanak tanır. Müşterilerinizin damak tadı ve tercihlerine göre iç malzemesini hazırlayarak sandviçler hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz yaratıcılığınızı kullanarak soslar hazırlayarak tatlandırabilir, lezzetli ve doyurucu menüler hazırlayabilirsiniz. Ara öğünler için atıştırmalıklar hazırlayabilir ve mezelerin yanında eşlik etmesi için servis edebilirsiniz. Akşam yemeklerinde de her türlü yemeğin yanında ister sıcak isterseniz soğuk olarak müşterilerinize sunabilirsiniz.