Ülker Marifet Dondurulmuş Tereyağlı Kruvasan (60*65g)

Ürün Kodu:1027477

1.155,15 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Don.Kruvasan T.Yag Grme Frm (60*65 GR) Özellikleri

  • Ürün Ağırlığı: 65 Gram
  • Ürün Adeti: 60 Tane
  • Kategori: Dondurulmuş Gıda
  • Ürün Grubu: Kruvasan

 

Ülker Marifet Don.Kruvasan T.Yag Grme Frm özellikleri bakıldığında tadı ve dokusuyla öne çıkar. Tam kıvamındaki bu özel lezzet tereyağı ile yapılır. Bu sayede katmanlı yapısı ortaya çıkar. Eşsiz bir lezzettir ve kimse hayır diyemez. İçerisine birbirinden farklı ürünler yerleştirerek ister sabah kahvaltısında isterseniz çeşitli öğünlerde tüketilebilir.

Sunum yapılırken tamamen damak zevkinize kalmış çeşitli ürünlerle birleştirebilirsiniz. Bunun yanında bal dökülebilir ya da çikolata sürülebilir. Tamamen damak zevkinize kalmış bir şekilde süsleyebilirsiniz. Bunun yanında porsiyonluk olan kolay sunumuyla birlikte oldukça avantajlıdır. Herkese birer tane kolayca pişirebilir ve hızlı şekilde ikramlık oluşturabilirsiniz.

Lezzeti ile popüler olan kruvasan eşsiz tadıyla tam da aradığınız ikramlığı oluşturur. İkramlık olarak bu dondurulmuş kruvasan tercihiniz olabilir. İster sabah kahvaltısında isterseniz çeşitli öğünlerde kolayca pişirilebilir. Pişirmesi son derece pratik ve hızlıdır. Bunun yanında içeriğindeki katmanlı tereyağı her ısırdığınızda tam kıvamında bir lezzet sunar. Bu özel lezzet herkesin seveceği bir tat oluşturur.

Ülker Marifet Don.Kruvasan T.Yag Grme Frm (60*65 GR) Nasıl Kullanılır?

Ülker Marifet Don.Kruvasan T.Yag Grme Frm fiyatları liste üzerinden görüntülenebilir. Listede birbirinden farklı fiyatlar inceleyebilirsiniz. Bunların sebebi ürün miktarı ve ürünün içeriğidir. Ürün detaylarını görüntüledikten sonra ihtiyacınız olan miktar belirleyebilir ve fiyatları güncel bir şekilde inceleyebilirsiniz. Pişirmesi kolay ve pratik olan Kruvasan elinizin altında bulunduğunda pratik bir öğün hazırlamak mümkündür. Dilediğiniz her zaman en lezzetli ikramlıkları yapabilirsiniz. Ayrıca ikramlık hazırlarken sunum dilediğiniz şekilde gerçekleşebilir.

Çeşitli sunumlarda Kruvasan eşsiz tadıyla eşlik eder. Ürün, dokusu ve kat kat yapısı sayesinde eşsiz bir tat oluşturur. Herkes bu özel lezzeti çok sever. Oldukça lezzetli olan katmanlı yapısı sayesinde tereyağlı gurme lezzet küçükten büyüye herkesin seveceği tatlar ortaya koyar. Tadıyla beraber herkesin rahatça pişirmesi mümkündür. Sıcaklık ayarını ve dakikayı belirledikten sonra fırında hızlıca pişirebilirsiniz.

Ülker Marifet Don.Kruvasan T.Yag Grme Frm (60*65 GR) Avantajları Nelerdir?

Kruvasan ve çörekler kategorisinde dondurulmuş olan bu özel lezzet tercihiniz olabilir. Kruvasan buzluktan çıkarır çıkarmaz hemen pişmeye uygun hale getirilebilir. Pratik bir şekilde pişer ve size zahmet bir deneyimi yaşatır. Bununla beraber tadı her damak zevkine son derece uyar. Birbirinden çeşitli tarifler için kruvasanı kullanabilirsiniz. Kruvasan içeriğinde iç dolgu malzemesi kullanılarak daha da eşsiz bir tat haline dönüştürülebilir. Her mutfakta mutlaka elinizin altında olmalı ve kolayca pişmesi sağlanabilir. Ayrıca aniden gelen misafirlerinize ikramlık hazırlamak son derece pratiktir.

Kruvasan ile beraber aradığınızda bu özel lezzet size yepyeni bir tat yaratır. Herkesin seveceği bu eşsiz tat sofralarınızı şenlendirir. Özenle katmanlı yapısı el değmeden oluşturulur. Hijyenik koşullarda üretilen Kruvasan dondurulmuş ürün kategorisinde en sık tercih edilen ürünler arasında yer alır. Mutlaka buzluğunuzda yer almalı ve pratik tarifler için tercih edilmelidir. En doğru sonuç için paket üzerinde belirtilen süre ve sıcaklık ayarı kullanılmalıdır. Bu sayede hızlı şekilde pişen tam kıvamında lezzetler oluşturabilirsiniz.