Ülker Marifet Ekşi Hamurlu B. Tahıllı Ekmek (15*450g)

Ürün Kodu:1029984

941,23 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Hamurlu Bol Tahıllı Ekmek (15x450)

  • Ürün Adeti : 15
  • Ürün Gramajı: 450 gr
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 200 °
  • Pişirme Süresi: 8-10 dakika

Ülker Marifet ekşi hamurlu bol tahıllı ekmek, müşterileriniz için lezzetli ve besleyici bir alternatif olarak dikkat çeker. Her biri 450 g ağırlığında 15 paket, dondurulmuş olarak size ulaşır. Farklı adet ve gramajlara sahip seçenekleri de bulunur. Ancak Ülker Marifet Ekşi Hamurlu Bol Tahıllı Ekmek fiyatları özellikleri sebebiyle değişkenlik gösterebilir. Dondurulmuş ürünler kalitesini, besin değerlerini ve tazeliğini aylarca koruyabilir. Profesyonel mutfaklarınızda hızlı ve pratik olarak ısıtabilir ve kullanabilirsiniz. Yaklaşık 8-10 dakika içerisinde hazır olur. Ekşi hamur kullanılarak hazırlanmış olması sayesinde yüksek besin değerlerine sahip olur. Bol tahıllı yapısı ile dengeli beslenme alışkanlığına sahip müşterileriniz tarafından tercih edilebilir. İçeriğindeki doğal bileşenleri sayesinde besleyici ve doyurucudur. Uzun süre tokluk hissi sağlarken aynı zamanda gün boyu enerji verir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Hamurlu Bol Tahıllı Ekmek Saklama Koşulları

Ülker Marifet ekşi hamurlu bol tahıllı ekmek doğru saklama koşullarında muhafaza edildiğinde uzun süre tazeliği ve kalitesini koruyabilir. Dondurulmuş ürünler kategorisinde yer alır ve donuk olarak size ulaşır. Bu sebeple derin dondurucuda ve -18°C’de saklanması gerekir. Orijinal ambalaj, hava almayacak şekilde üretilir ve hazırlanır. Eğer ambalajı açtıysanız ya da hasar gördüyse, tekrardan hava almayacak şekilde paketlemeniz önerilir. Bu sayede ekmeklerin dondurucunun havasıyla temas etmesini ve kalitesinin bozulmasını önleyebilirsiniz. Eğer paket içerisindeki ekmeğin tamamına ihtiyacınız yoksa hepsini çözdürmemeniz önerilir. İhtiyacınız kadarını dilimleyerek çözdürebilir ve kullanabilirsiniz. Çözünüp tekrar donan ürünlerin tazeliği ve aroması bozulabilir. Bu koşullara dikkat ettiğiniz takdirde lezzeti ve aromasıyla büyüleyen ekşi mayalı bol tahıllı ekmeği uzun süreler keyifle servis edebilirsiniz.

Ülker Marifet Dondurulmuş Ekşi Hamurlu Bol Tahıllı Ekmek Kullanım Önerileri

Ülker Marifet ekşi hamurlu bol tahıllı ekmek, her öğün farklı menülerle birlikte servis edilebilir. Sabah kahvaltıları için serpme menülerle ve kahvaltı tabaklarıyla sunabileceğiniz gibi tost ve sandviç menüleri de hazırlayabilirsiniz. Hem çıtır hem de yumuşacık dokusuyla, geleneksel kahvaltıyla enfes bir uyum yakalayabilir. Ayrıca, müşterileriniz damak zevkine göre hazırladığınız ve özel soslarla tatlandırdığınız sandviçler hazırlamak için de güzel bir tercih olabilir. Ara öğünlerde, küçük dilimler halinde atıştırmalık olarak servis edebilirsiniz. Akşam yemeklerinde ise, ana yemeklerin ve salataların yanında sunulabilecek bir alternatiftir. Kendine has kokusu ve tadı ile pek çok kişi tarafından sevilir ve tercih edilir. Yaratıcı menüler ve atıştırmalıklar hazırlamak için de oldukça elverişlidir.