Ülker Marifet Ekşi Hamurlu Köy Ekmeği (18*350g)

Ürün Kodu:1027050

810,45 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Marifet Dondurulmuş Baget Köy Ekşi Hamurlu (18*350 Gr) Özellikleri

  • Ürün Adeti: 18
  • Ürün Gramajı: 350 Gr
  • Çözdürme Süresi: 1-2 Saat
  • Saklama Sıcaklığı: -18 °C
  • Pişirme Derecesi: 195°
  • Pişirme Süresi: 8 dakika

 

Ülker Marifet Dondurulmuş Baget Köy Ekşi Hamurlu, bir kolide 18 adet olarak paketlenmiş halde size sunulur. Her biri 350 g olan paketler, profesyonel mutfaklarınızda hızlı ve pratik bir pişirme deneyimiyle sizleri buluşturur. Ülker Marifet Dondurulmuş Baget Köy Ekşi Hamuru fiyatları gramajların büyümesi ve adet sayılarının değişmesiyle farklılık gösterir. Geleneksel köy havasını müşterilerinize sunmanızı sağlar. Ekşi hamurlu aromasıyla benzersiz bir tat ve dokunuş sağlar. Bagetler, dondurulmuş ürünler arasında yer alır. Bu sayede tazeliklerini ve lezzetini uzun süre korur. Sipariş halinde hızlıca derin dondurucudan çıkararak kolayca pişirebilirsiniz. Dışı çıtır çıtır ve altın renginde olan hamur, içi yumuşacık ve gevrek yapısıyla eşsiz menülerinize eşlik eder.

Ülker Marifet Dondurulmuş Baget Köy Ekşi Hamurlu Saklama Koşulları

Ülke Marifet Dondurulmuş Baget Köy Ekşi Hamurlu, saklama koşulları oldukça önemlidir. Derin dondurucuda saklanması önerilir. Dondurucunun -18 veya daha düşük bir sıcaklıkta olması gerekir. Ürünlerin dondurulmuş olarak muhafaza edilmesi, ürün daima taze kalmasını ve kalitesini korumasını sağlar. Bagetlerin tazeliğinin korunabilmesi için orijinal ambalajında saklanması önemlidir. Hava almayan ambalaj sayesinde dondurucunun havasına ve dış etkenlere karşı korunurken aromasını da aylarca korur. Ürünün paketi açılmışsa, hava almayacak şekilde tekrar paketlenerek derin dondurucuda muhafaza edilmesi gerekir.  Ürünün önerilen saklama süresi paket üzerinde belirtilir ve bu süre müşterilerinize en iyi tat ve kaliteyi sunabilmek için dikkat etmeniz gereken süredir. Bagetleri çözdürdükten sonra tekrar dondurmamanız önerilir. Tekrar dondurma, kalitesini olumsuz yönde etkiler. Bu sebeple, tek seferde ihtiyacınız kadar ürünü çözdürmeye özen göstermeniz gerekir.

Ülker Marifet Dondurulmuş Baget Köy Ekşi Hamurlu Kullanım Önerileri

Ülker Marifet Dondurulmuş Baget Köy Ekşi Hamurlu, yaratıcı menüler ve lezzetli tarifle hazırlamak için enfes bir tercih olabilir. Özellikle kahvaltı menüleri için oldukça elverişlidir. Sıcacık ve taze bir şekilde kahvaltılara eşlikçi olarak sunabileceğiniz gibi sandviç ve tost menüleri de hazırlayabilirsiniz. Müşterilerinizin damak zevkine göre hazırladığınız iç malzemelerle nefis sandviçler ve tostlar hazırlayabilirsiniz. Dilimlenmiş haliyle yaratıcı dip soslarla birlikte servis edebilir ve atıştırmalıklarda kullanabilirsiniz. Meze tabaklarıyla lezzetli ve çekici sunumlar hazırlamak için de tercih edebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak farklı şekillerde değerlendirebilir, yepyeni menüler hazırlayabilir ve sunumlarınızda kullanabilirsiniz.