Ülker Damla Çikolata Bitter Kokolin (1*1kg)

Ürün Kodu:1016906

%11
230,00 TL 205,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Çikolata Damla Kokolin Bitter (1*1KG) Özellikleri

  • Net Miktar: 1 Kg
  • Kalori: 100 gramında 50.3 kalori
  • İçindekiler: Şeker, kakao ,yağ
  • Saklama Koşulları: Serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilir

 

Ülker çikolata damla kokolin bitter (1*1KG) özellikleri ve lezzeti bakımından diğer türlerinden ayrılır. Bitter damla çikolata birbirinden farklı tarifler için profesyonel mutfaklarda tercih edilebilir. Pasta, kek, kurabiye için çeşitli kullanım alanlarında damak zevkine hitap eder. Küçük parçalı şekliyle ısıyla temas ettiği anda akışkan bir kıvama bürünür. Kolayca erir ve küçük parçalı yapısı tatlıların üzerinde süs olarak kullanılabilir. Bitter içeriği ile birlikte eşsiz bir lezzete sahiptir.

Ülker Çikolata Damla Kokolin Bitter (1*1KG) Nasıl Kullanılır? 

Ülker çikolata damla kokolin bitter (1*1KG) birlikte tatlı ve pastalarınız için en ideal lezzeti sağlar. Kolayca eriyen yapısı kakaolu içeriği ile birlikte pasta ve tatlıları mükemmel lezzete kavuşturur. Tariflerin ana malzemelerinden biri olarak kullanılabilir ya da süs amaçlı tercih edilebilir. Eşsiz ve pürüzsüz kıvamıyla birlikte eridiğinde tüm damak zevklerine hitap eden bir lezzet sağlar. Birbirinden farklı pasta ve tatlı tariflerinde zengin bir kullanım alanı içerisinde tercih edilebilir.

Ülker Çikolata Damla Kokolin Bitter (1*1KG) Faydaları Nelerdir? 

Damla çikolata bitter içeriği ile birlikte pastacılıkta süsleme olarak kullanılabilir. Kek ya da kurabiyelerin üzerinde serpiştirerek kullanım gerçekleştirebilirsiniz.Birbirinden farklı kullanım alanlarında insülini dengelemeye yardımcı faydasıyla tercih edilebilir. İçeriğindeki kakaosu tam anlamıyla mineral deposudur. Damla çikolata lezzeti ve besleyici değeri ile birlikte her tarifinizi süsler.