Ülker Eks 101 %54 Bitter Kuvertür (1*2,5kg)

Ürün Kodu:1004968

%11
1.120,00 TL 1.000,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kuvertür Bitter %54 Eks 101 (1*2,5kg) Ülker Özellikleri

  • Net Miktar: 2.5 kg
  • Kalori: 100 gramında 540 kalori
  • İçindekiler: Şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, yağsız süt tozu
  • Saklama Koşulları: 15-20 °C

Kuvertür bitter %54 eks 101 Ülker özellikleri tadı ve dokusu ile birlikte zengin bir kullanım alanına sahiptir. Son derece çeşitli kullanım alanıyla birlikte beklediğiniz lezzet sağlanır. Bunun yanında kalıp çikolata kullanım kolaylığı ile birlikte bilinir. Dilediğiniz her türlü pastacılık tarifinde tercih edilebilir. Pastacılıkta üst katman malzemesi olarak ya da dolgu malzemesi olarak kullanılabilir. Çeşitli kullanım alanlarında damak zevkinize uygun lezzetler sağlanabilir. Aradığınız en lezzetli tarifler bitter kalıp çikolatayla yapılır. Kalıp çikolata son dokunuşu sağlayacak en lezzetli ürünlerin başında gelir. Pastacılıkta zengin bir kullanım alanı içerisinde tercihiniz olabilir.

Kuvertür Bitter %54 Eks 101 (1*2,5kg) Ülker Nasıl Kullanılır? 

Kuvertür bitter %54 eks 101 Ülker fiyatları incelemesini yapmak üzere ürün fiyat listesini gözlemleyebilirsiniz. Liste üzerinden çeşitli fiyatları görüntülemeniz mümkündür. İstediğiniz gramaja uygun fiyatlar oldukça makul fiyatlarla tercih edilebilir. Aradığınız en kaliteli ve eşsiz lezzeti ile birlikte kalıp çikolata beklediğiniz tada ulaşmanız için %54 oranında bitter içeriğine sahiptir. İçerisindeki kakao oranı yüksek orandaki kalitesiyle birlikte mükemmel bir lezzet sağlar. Bu özel lezzeti çeşitli tarifler de kullanmanız mümkündür. İsterseniz kalıplara dökerek birbirinden farklı çikolatalar elde edilebilir. Ayrıca kalıplara döküldüğünde iç dolgu malzemesi olarak farklı meyveli soslar kullanılabilir. Bunun yanında dilerseniz karamel sosuyla da kalıp çikolata kullanımı mümkündür.

Kuvertür Bitter %54 Eks 101 (1*2,5kg) Ülker Faydaları Nelerdir? 

Kuvertür çikolatanın faydaları öncelikli olarak yüksek oranda verdiği enerji ve insülin direncini korumasıyla bilinir. Herkesin severek tüketebileceği şeker oranı azaltılmış kalıp çikolata en sağlıklı çikolatayı oluşturur. Kakao oranı yüksek olduğu için içerisinde bolca vitamin ve mineral barındırır. Ayrıca tatlı krizlerinde kalıp çikolata ile yapılan tatlılar güvenle tüketilebilir. Benmari usulü eritilerek mükemmel lezzet sağlanır. Kullanımda çeşitli alanlara tercih edilmesi ile görsel amaçlı ya da damak zevkinize uygun lezzetler sağlanabilir.