Ülker Eks 101 Bitter Pul Çikolata (1*25kg)

Ürün Kodu:1022465

%17
11.110,00 TL 9.220,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çikolata Pul Bitter Eks 101 (1*25kg) Ülker Özellikleri

  • Miktarı: 1*25 Kg
  • Kullanım Alanları: Pasta, talı, hamur işleri, soslar
  • Saklama Koşulları: Kokusuz, nemsiz ortamda
  • Kalori(100Gr): 143,50 kcal

 

Yoğun kakao yağı ile eşsiz lezzete sahip olan pul bitter çikolata pastaların, tatlıların, hamur işlerinin ve sosların mükemmel olmasını sağlar. Çikolata pul bitter Ülker özellikleri arasında kolay erimesi bulunur. Eritilerek kullanılmak istendiğinde bunu kolayca yapabilirsiniz. Pasta, tatlı servisi yapılan işletmelerin ihtiyacını karşılar. Yapılan pastaların, tatlıların, hamur işlerinin ve sosların lezzetine lezzet katar. Eritmek için kırmak için uğraşılmasına gerek olmaz. Pul halindedir ve kolayca eritilir. İçindeki kakao yağı miktarının çok olması ile de parlak bir görünümü bulunur. Sunumların amaçlandığı gibi görkemli olması mümkün olur.

Çikolata Pul Bitter Eks 101 (1*25kg) Ülker Nasıl Kullanılır?

Çikolatanın mükemmel tadı ile sade olarak tüketilmesi mümkün olur. Özellikle bitter çikolatanın çok sayıda yararı bulunur. Çikolata pul bitter Ülker fiyatları profesyonel mutfaklar için uygun olarak belirlenir. Pastacıların istedikleri gibi gösterişli ve lezzetli pastaları, tatlıları ve hamur işlerini yapmaları mümkün olur. Bu ürünün kullanıldığı alanlar belli olmakla birlikte aşçıların yaratıcı güçlerini de harekete geçirir. Pastaların süslenmesinde tane olarak kullanılabilir. Bunun yanında eritilerek çevresi ve yüzeyi kaplanabilir. Tatlıların içine eritilerek eklenmesinin yanında süsleme amacıyla üzerlerine koyulabilir. Çikolatalı sosların hazırlanmasında da eritilerek kullanılabilir. Hamur işlerinin içine tane olarak ya da eritilerek eklenebilir.

Çikolata Pul Bitter Eks 101 (1*25kg) Ülker Avantajları Nelerdir?

Pastacılık sektöründe ürünlerin kaliteli olması işletmelerin adının duyulmasını sağlar. Lezzetli olan ürünleri olan işletmelere daha fazla müşteri gelir. Lezzetli pastaların, tatlıların, hamur işlerinin ve sosların hazırlanmasında ise ünlü markanın pul çikolata olan ürünü kullanılabilir. Ürün 25 kilo olan büyük ambalajı ile uzun süreli kullanıma uygundur. Muhafaza edilmesi için buzdolabına koyulmasına gerek bulunmaz. Kokusuz, serin ve nemin olmadığı bir ortamda muhafaza edilebilir. Güneş ışığından uzak tutulması ile birlikte son kullanma tarihine kadar tadında bir bozulma olmadan kullanılabilir. Ekonomik boyutu ile pastacılık sektöründe en fazla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Güvenilir olmaya önem veren firma ürünü tesislerinde el değmeden paketler. Paketler hava almayacak şekilde kapatılır. Damak tatlarına hitap edecek özel formülle hazırlanan ürünün kullanıldığı pasta, tatlı ve hamur işleri çok beğenilir. Pastacılık sektöründe yer alan firmalar bu ürünü alarak güvenilir markanın pul çikolatasını kullanabilirler.