Ülker Eks 111 %54 Bitter Kuvertür (1*2,5Kg)

Ürün Kodu:1014793

%11
1.070,00 TL 950,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kuvertür Bitter %54 Eks 111 (1*2,5kg) Ülker Özellikleri

  • Net Miktar: 2.5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 540 kalori
  • İçindekiler: Şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, yağsız süt tozu
  • Saklanan Koşulları: 15-20 °C

 

Kuvertür bitter Ülker özellikler ve farklı kullanım alanlarıyla birlikte mutfakta geniş yer kaplar. Pastacılıkta tercihiniz olabilir. Özenle hazırlanan %54 bitter onları oranıyla kalıp çikolata rahatlıkla kullanılabilir. Kalıp çikolata yüksek kakao oranıyla oldukça besleyicidir. Hızlıca erir ve istediğiniz her türlü tarifte ganaj malzemesi olarak tercih edilebilir. Ayrıca tatlıların ya da pastaların üzerini kaplamak için kullanılabilir. Her damak zevkine hitap eder. Bu eşsiz lezzeti hızlıca eritebilir ve çeşitli tariflerde tercih edebilirsiniz.

Kuvertür Bitter %54 Eks 111 (1*2,5kg) Ülker Nasıl Kullanılır? 

Kuvertür bitter Ülker fiyatları ürün listesinde sunulmuştur. Ekonomik rakamlarla kalıp çikolatayı tercih edebilirsiniz. İstediğiniz her türlü alanda kalıp çikolata eşsiz lezzeti ile birlikte beklediğiniz tadı yaratır. Hem lezzete lezzet katar hem de görünümü ile birlikte dekor amaçlı kullanılabilir. Ayrıca kalıp kullanarak istediğiniz her türlü çikolatayı yapabilmeniz mümkündür. Kalıp kullandığınızda dilerseniz iç dolgu malzemesi olarak meyveli soslar ya da karamel sos tercih edilebilir. Bununla beraber pastacılıkta farklı şekiller için pasta üzerinde kullanılması mümkündür. Benmari usulü eritebilirsiniz. Bu sayede kullanımı kolay ve pratik olur. Hızlıca erir ve uygun yöntemlerle ettiğiniz için asla altı tutmaz. Mükemmel dokusu pratik bir şekilde kullanıma uygun formuyla birlikte hızlıca kurur. Kuruduğunda asla çatlama görülmez ve pürüzsüz bir yüzey elde edilir.

Kuvertür Bitter %54 Eks 111 (1*2,5kg) Ülker Faydaları Nelerdir? 

Kuvertür çikolatayı kullanırken uygun usulde eritmek gerekir. Bu şekilde eşsiz lezzet ortaya çıkar ve bu kalıp çikolatayla istediğiniz her türlü tarifi yapılabilir. İster görünümü için ister lezzeti için kalıp çikolata kullanılabilir. Pasta ya da tatlılar bu sayede damak zevkine hitap eder. Pastacılıkta geniş bir yer kaplayan kalıp çikolatayla hayal ettiğiniz tarifi rahatlıkla yapabilmeniz mümkündür. Lezzeti ile birlikte bu özel kalıp çikolata hiçbir koruyucu madde içermez. Güvenle tüketimi mümkündür. Kalıp çikolata koruyucu madde ve renklendirici içermediği için eşsiz tadı buradan alır.