Ülker Eks 111 Bitter Pralin (1*10kg)

Ürün Kodu:1015438

%20
1.230,00 TL 990,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Pralin Bitter Eks 111 ( 1*10 Kg ) Ülker Özellikleri

  • Miktarı: 1*10 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanı: Mutfak
  • Gıda Çeşidi: Kuru Gıda

Çikolata seçimi yaparken yoğun lezzetler aranırsa Pralin bitter özellikleri ile istenen tada sahip olunabilir. Bitter severler için yoğun ve lezzetli olması ile beğenilen bir çikolata seçeneğidir. Uzun süre dayanabilen raf ömrü sayesinde lezzetin kullanımı için oldukça fazla zamana sahip olunur. Sıcak veya soğuk tatlılarda, kahvaltı için yapılan atıştırmalıklarda severek tüketilen bir üründür. Özellik açısından rahat bir kullanım imkanı sağlayan kova şekildeki ambalaj olması söylenebilir. Hızlı şekilde ve pratiklikle çikolata kullanılması mümkün olur. Farklı birçok tatla karıştırılarak istenen lezzet elde edilebilir. Bitter çikolata olarak uygun yoğunluğu bulunur.

Pralin Bitter Eks 111 ( 1*10 Kg ) Ülker Nasıl Kullanılır?

Bir çikolatanın tatlı olunması istenen her alan için kullanılması uygundur. Dondurma üstüne yapılan soslarda, sıcak içeceklerde, kurabiye ve pasta gibi tatlılarda yaygın olarak kullanılır. Bu sebeple oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Bitter çikolata severlerin uygun yoğunluğu ile beğenilerine sunulmuş bir seçenektir. İstenen lezzet ve tat alınması mümkündür. Bu sayede birçok tatlı için ideal seçenektir. Tadı ve kıvamı ile her türlü tatlı çeşitlerinde kullanıma uygundur. Pralin bitter fiyatları açısından uygun olmakla birlikte kova yapılı ambalaj kapağı açılıp kolayca kullanılmaktadır. Sürülebilen kıvamı ile kullanımı oldukça pratiktir. Etrafa dökülmeden hızlı şekilde alınmasına imkan sağlanmış olur. Uygun şekilde saklanması durumunda uzun süre aynı lezzetle kalması mümkün olan bir gıda türüdür. Sevilerek tüketilen bitter ideal tada sahiptir.

Pralin Bitter Eks 111 ( 1*10 Kg ) Ülker Neden Tercih Edilir?

Pralin bitter kuru gıda kategorisinde yer alan bir seçenektir. Bu sebeple uzun süre kullanıma uygun bir gıdadır. Hızlı ve pratik şekilde kullanıma sahip olması da tercih sebepleri arasında yer alır. Bitter yoğunluğu ideal ölçüde olması sayesinde de beğenilen ve kullanılan bir gıda seçeneği olmasını sağlar. Pratik bir tatlı yapmak istenmesi durumunda ilk tercih çikolatalardan yana yapılır. Soğuk ve sıcak her türlü tatlı için tercih edilen alternatif  bir seçenek olarak değerlendirilir. Lezzetli tatlılar için fazla tatlı olmamasına yardımcı olan bir çikolata seçimi olarak tercih edilebilir. Bitterin uygun yoğunluğa sahip olması ile istenen şekilde her tatlıya uygun olarak kullanılabilen lezzetli çikolata seçeneğidir.