Ülker Eks 111 Bitter Pul Çikolata (1*25kg)

Ürün Kodu:1021770

%20
8.900,00 TL 7.100,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çikolata Pul Bitter Eks 111 (1*25kg) Ülker Özellikleri

  • Net Miktar: 25 Kg
  • Kalori: 100 gramında 573 kalori
  • İçindekiler: Şeker, kakao, kakao yağı, vanilin, süt ürünleri, badem, fıstık, fındık
  • Saklama Koşulları: Kokusuz ve kuru ortamlarda saklanmalıdır

 

Çikolata Pul Bitter Ülker içeriğindeki kakao oranı ile birlikte oldukça besleyicidir. Bu eşsiz lezzetle istediğiniz tarifi yapabilirsiniz. Çeşitli tatlı ve pasta tarifleri için pul bitter çikolata tercih edilebilir. Hem dekor amaçlı hem de tariflerin içerisinde malzeme olarak kullanılabilir. Geniş bir kullanım alanında pastacılık da tercih edilir. Hızlıca erir ve oldukça besleyici içeriği ile birlikte ambalajı tazeliği her zaman korur. İçeriğindeki bitter lezzeti mineral deposudur. Bunun yanında özellikle dolgu malzemesi ve dekor olarak sıklıkla tercih edilir. Görünümüyle birlikte tatlı ve pastacılıkta damak zevkine hitap edecek lezzetler ortaya çıkarabilirsiniz.

Çikolata Pul Bitter Eks 111 (1*25kg) Ülker Nasıl Kullanılır? 

Çikolata Pul Bitter Ülker fiyatları ürün listesinde incelenebilir. Ürün fiyatları grama göre belirlenir. Tercih edeceğiniz pul bitter çikolata oldukça uygun fiyatlarla tercih edilebilir. Her mutfakta çeşitli pasta ve tatlı tariflerinde kullanılabilir. Eritilmesi kolay ve hızlı şekilde gerçekleşebilir. Eritme sırasında benmari usulü eritme tercih edilmelidir. Ancak bu şekilde pürüzsüz bir kıvama kavuşmak mümkündür. Hızlıca donar ve tariflerinizde dekor amaçlı kullanacaksanız pratik şekilde sıkma torbalarına alarak şekil verebilirsiniz. Ayrıca iç dolgu malzemesi olarak farklı kuruyemişlerle karıştırarak en eşsiz lezzeti elde edebilirsiniz. Oldukça lezzetli içeriği ile birlikte beklediğiniz tat sağlanır.

Çikolata Pul Bitter Eks 111 (1*25kg) Ülker Faydaları Nelerdir? 

Pul çikolata birbirinden farklı kullanım alanlarında tercihiniz olabilir. Çeşitli tatlı tariflerinde birbirinden farklı kullanım alanlarıyla tercihiniz olabilir. İdeal lezzeti yakalamak için farklı malzemelerle birleştirilebilir. İçeriğindeki yararlı bileşenlerle hiçbir katkı maddesi içermez ve tatlılarınıza son dokunuşu sağlar. Hem damak zevkine hem göz zevkine hitap eden lezzetler yapabilirsiniz. Minik formuyla birlikte ısıtıldığında hızlıca erir ve zahmetsiz şekilde kullanılabilir. Ayrıca farklı formlar yakalamak için kalıp kullanabilirsiniz. Dolgu malzemesi olarak çikolata birbirinden farklı yiyeceklerle birleştirilebilir. Özellikle kuruyemişlerle birleştirildiğinde en sağlıklı atıştırmalıkları yapabilirsiniz.