Ülker Eks 113 %60 Bitter Kuvertür (1*2,5kg)

Ürün Kodu:1020653

%13
1.030,93 TL 900,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kuvertür Bitter %60 Eks 113 (1*2,5kg) Ülker Özellikleri

  • Net Miktar: 2.5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 540 kalori
  • İçindekiler: Şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, yağsız süt tozu
  • Saklama Koşulları: 15-20 °C

Kuvertür bitter Ülker özellikleri incelendiğinde lezzeti ile birlikte her türlü tarifiniz için tercih edilebilir. Pastacılıkta kullanılan %60 oranında bitter çikolata damak zevkinize hitap eder. Bu özel tat çeşitli kullanım alanlarıyla bilinir. Hayal gücünüze bağlı olarak istediğiniz her türlü süslemeyi yapabilirsiniz. Aradığınız eşsiz pasta tarifleri tam kıvamında lezzeti kavuşur. Pastaların üzerinde şekil verilerek birbirinden farklı desenler oluşturulabilir. Bunun yanında iç malzemesinde kullanım sağlanabilir. Tatlı tariflerinde ana bileşen olarak ya da dekor amaçlı kullanılabilir.

Kuvertür Bitter %60 Eks 113 (1*2,5kg) Ülker Nasıl Kullanılır? 

Kuvertür bitter Ülker fiyatları ürün listesinde açıklanmıştır. Grama göre ürün fiyatları birbirinden farklıdır. Öncelikli olarak ihtiyacınız olan gramı belirleyebilir ve sonrasında fiyatları inceleyebilirsiniz. Bu özel lezzet dokusu ve kıvamıyla birlikte pastacılıkta vazgeçilmeziniz olabilir. Her türlü pasta ve tatlı tarifinde kullanımı kolaydır ve rahatlıkla erir. Hızla eriyen dokusu benmari eritilebilir. Ekonomik fiyatlarıyla birlikte pastacılıkta son dokunuşu kalıp çikolata ile yapabilirsiniz. Buna ek olarak kalıp çikolatayla sunum amaçlı birçok çikolata elde edilebilir. Çikolata hazırlarken içerisine karamel ya da meyveli sos tercih ederek iç dolgulu çikolatalar hazırlayabilirsiniz. Buna ek olarak dekor amaçlı kullanımı son derece yaygındır.

Kuvertür Bitter %60 Eks 113 (1*2,5kg) Ülker Faydaları Nelerdir? 

Kuvertür çikolata içeriğinde hiçbir koruyucu madde içermez. Bu sebepten dolayı güvenle tercih edilebilir. Kalıp çikolatanın eşsiz lezzeti ile birlikte her türlü tarifinizde farklı bir dokunuş sağlayabilirsiniz. Bu özel lezzet eşsiz tadıyla bilinir. Her damak zevkine uygundur ve birbirinden farklı tarifler de kullanılabilir. Aradığınız yoğun kıvam kalıp çikolata ile tercih edilebilir. Hızla eriyen bu özel kalıp çikolata istediğiniz her türlü pastacılık tarifinde ilk tercihiniz olabilir. Topaklanma ve kuruma yaratmadan rahatlıkla kullanabilmenize imkan tanır. Azaltılmış şeker oranıyla birlikte kalıp çikolata ister dekor amaçlı isterseniz kaplama malzemesi olarak tercihiniz olabilir. Dilediğiniz her türlü kullanım alanında son dokunuşu bitter çikolatayla yapabilirsiniz.