Ülker Eks 201 Sütlü Pul Çikolata (1*2,5kg)

Ürün Kodu:1021660

%13
1.231,39 TL 1.075,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Çikolata Pul Sütlü Eks 201 (1*2,5 Kg) Özellikleri

  • Gramajı: 2.5 Kilogram
  • İçeriği: Süt tozu, Kakao, Emülgatör, Aroma Verici, Tuz
  • Kullanım Alanı: Gıda Sektörü
  • Raf Ömrü: Üretim tarihinden itibaren 2 yıl

 

Kalitesiyle adından sıkça bahsettiren Ülker Sütlü Pul Çikolata EKS 201 özellikleri ile ön planda yer alır. Gıda ve özellikle pastacılıkta çok elzem bir ürün olan çikolatanın çokça çeşidi, pişirilme tekniği ve kullanım alanı bulunur. Gerek tadı gerekse kokusuyla kozmetik sektöründe de geniş bir kullanım alanı vardır.

Ülker Sütlü Pul Çikolata EKS 201 Nerelerde Kullanılır?

Ülker Sütlü Pul Çikolata EKS, hem kolay erir hem kullanım açısından çok pratiktir. Çikolataya özel eritme tekniğiyle leziz tatlılar, özel soslar, çeşitli hamur işleri, kremanın içine ve pastaların süslemesinde kullanılır. Olağanüstü dokusuyla tadını damakta bırakır. Hem damağa hem göze hitap ettiği için sıkça tercih edilir. Geleneksel çikolatalar büyüktür ve eritme işlemi biraz zaman alır bu nedenle ekonomik değildir. Profesyonel mutfaklar, catering gibi şirketler ve kafeler gibi büyük bir kitlenin en büyük yardımcısıdır. Ülker Sütlü Pul Çikolata EKS fiyatları bu nedenle araştırılır.

Ülker Sütlü Pul Çikolata EKS 201 Faydaları Nelerdir?

Pul çikolata, zengin antioksidan kaynağına sahiptir. İçeriğindeki triptofan adlı amino asit nedeniyle, beynin serotonin seviyelerini artırarak stresi azaltabilir. Bunun yanı sıra içeriğindeki şeker ve kakao sayesinde hızlı bir enerji kaynağıdır.