Ülker Eks 202 Sütlü Pul Çikolata (1*25kg)

Ürün Kodu:1022466

%17
11.780,00 TL 9.780,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çikolata Pul Sütlü Eks 201 (1*25kg) Ülker Özellikleri

  • Miktarı: 1*25 Kg
  • Kalori(100gr): 573 kcal
  • İçindekiler: Kakao, süt, şeker, süttozu, kakao kitlesi, tuz, aroma verici
  • Saklama Koşulları: Kokusuz, nemsiz ve serin yerde

 

Üretimi sırasında yoğun süt kullanılması ile sütlü çikolatalar üretilir. Bu şekilde daha tatlı ve yumuşak bir tat ortaya çıkar. Yoğun lezzeti ile tek başına tüketilebildiği gibi ayrıca çeşitli yiyeceklerin içine katılabilir. En fazla kullanıldığı alanlar ise pastacılık sektörüdür. Pasta ve tatlıların pişirildiği profesyonel mutfaklarda ekonomik boyutlu olması ile tercih edilir. Çikolata pul sütlü Ülker özellikleri arasında kırılmasına gerek olmadan eritilebiliyor olması bulunur. Eritilmesi ve erirken karıştırılması pratiktir. Pastalarda, tatlılarda, hamur işlerinde, keklerde, soslarda özel lezzeti ile tercih edilir. Türkiye’nin köklü markasının kaliteli ürünü kaliteli lezzetler hazırlamak isteyen aşçıların tercihidir.

Çikolata Pul Sütlü Eks 201 (1*25kg) Ülker Nasıl Kullanılır?

Pastacılık sektöründe yaratıcılığın ön plana çıktığı görülür. Pasta şefleri adeta sanat eserini andıran pastalar ve tatlılar yaparlar. Görünüşleri ile hayranlık uyandıran ve iştahları açan pastaların yapımında ürün eritilerek pastanın kaplanmasında kullanılabilir. Bunun yanında pastanı içine koyularak lezzeti arttırılabilir. Keklere farklı bir tat katılması içine pul bitter çikolata eklenerek sağlanır. Birbirinden lezzetli ve özel tada sahip kurabiyelerin yapılmasında kullanılabilir. Sıcak çikolata yapabilir ve çok özel tatlı sosları hazırlarken eriterek kullanabilirsiniz. Çikolata pul sütlü Ülker fiyatları uygun olması ile dikkatleri çeker. Ürünün güncel fiyatını öğrenmek için güncel listeye bakabilirsiniz. 25 kilo olan ekonomik boyutu ile profesyonel mutfakların ihtiyacının karşılanmasını sağlar. Eritilerek ya da pul halinde yiyeceklerin içine eklendiğinde lezzetlerine lezzet katar.

Çikolata Pul Sütlü Eks 201 (1*25kg) Ülker Neden Tercih Edilmeli?

Pek çok insan için dünyanın en güzel tadı çikolatada bulunur. Elbette bu şekilde lezzetli olması için çikolatanın kaliteli olması gerekir. Pul çikolata markanın son teknolojiye sahip fabrikalarında el değmeden üretilir. Özel formülü ile kaliteli olarak hazırlanan ürün ambalajının üzerinde bulunan son kullanma tarihine kadar güvenle kullanılabilir. Kaliteden ödün vermeyen markanın ürünü çok lezzetli ve tadı unutulmaz pastalar, tatlılar, hamur işleri ve soslar hazırlanmasını sağlar. Tadının bozulmaması için paketin ağzı açıldıktan sonra kokunun ve nemin olmadığı serin yerde saklanmalıdır. Güneş ışığına maruz kalmamasına dikkat edilmelidir. Müşterileriniz için lezzetli pasta ve tatlılar yapmanın yanında enerji verici sıcak çikolataları da kendiniz için ürünü satın alarak yapabilirsiniz.