Ülker Eks 301 Fildişi Kuvertür (1*2,5kg)

Ürün Kodu:1004971

%10
1.590,00 TL 1.425,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kuvertür Fildişi Eks 301 (1*2,5kg) Ülker Özellikleri

  • Net Miktar: 2.5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 540 kalori
  • İçindekiler: Şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, yağsız süt tozu
  • Saklama Koşulları: 15-20 °C

 

Kuvertür fildişi eks 301 Ülker özellikleri tadı ve kullanım kolaylığı ile birlikte pastacılıkta tercih edilir. Fildişi kalıp çikolata renk anlamında farklı bir dokunuş sağlar. Birbirinden farklı renkler içerisinde rahatlıkla ayırt edilir. Özellikle pastacılıkta rengi ve ağızda bıraktığı eşsiz tadıyla tercih edilir. Birbirinden farklı stiller sağlanabilir ve şekiller verilebilir. Eritilerek kullanımında birbirinden farklı dolgu malzemesi olarak kullanımı mümkündür. Ayrıca eritildikten sonra kalıplara dökülebilir ve sunum çikolatalar yapılabilir. Kullanımda özgür olacağınız bu eşsiz lezzet ile tarifler mükemmel tada ulaşır. Aradığınız mükemmel lezzet fildişi kalıp çikolatayla sağlanır. Beklediğiniz özel lezzet kalıp çikolatayla en eşsiz tarifleri yapabilmenize olanak tanır.

Kuvertür Fildişi Eks 301 (1*2,5kg) Ülker Nasıl Kullanılır? 

Kuvertür fildişi eks 301 Ülker fiyatları ürün listesinde ayrıntılı şekilde açıklanmıştır. Çeşitli kullanım alanları içerisinde beyaz kalıp çikolatayla istediğiniz her türlü tarifte renklerin uyumunu sağlayabilirsiniz. İstediğiniz her türlü şekli beyaz çikolatayla gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Kendini belli eden fildişi rengi ile birlikte mükemmel dokunuş sağlanır. Aradığınız lezzetli ve bir o kadarda besleyici değeri ile birlikte kalıp fildişi çikolata güvenle kullanılabilir. Kalıp çikolatanın eşsiz tadı içeriğindeki kakao yağı ile gerçekleşir. Kakao yağı kullanılan fildişi kalıp çikolata pasta ve tatlılar için en mükemmel dokunuşu sağlar. Üst katman malzemesi olarak kullanıldığında asla çatlamaz ve pürüzsüz bir görüntü oluşturur. Eritilmesi son derece kolaydır. Benmari usulü eritildikten sonra birbirinden farklı tarifler de kullanabilirsiniz.

Kuvertür Fildişi Eks 301 (1*2,5kg) Ülker Faydaları Nelerdir? 

Kuvertür çikolata enerji verir ve şeker oranıyla birlikte dengelidir. Faydalarına bakıldığında azaltılmış kakao yağı ile içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmaz ve güvenle tüketilebilir. Damak zevkine hitap eden fildişi kalıp çikolatayla birlikte renk uyumları sağlanan pasta ya da tatlılar mükemmel görünümüne kavuşur. Ayrıca kakaolu çikolatayla birlikte uyumu yakalayan en özel tarifleri yapabilirsiniz. Hızla eriyen dokusuyla pürüzsüz bir kıvam oluşturabilir. Bu sayede üzerinde çalışması kolay ve basittir. İstediğiniz her türlü kalıpta hızlıca dilediğiniz şekli yaratabilirsiniz. Birbirinden farklı tarifler de fildişi kalıp çikolata ile birlikte tüm damak zevkine hitap edecek tatlılar yapmak mümkündür.