Ülker Eks 301 Fildişi Pul Çikolata (1*2,5kg)

Ürün Kodu:1021659

%11
1.620,00 TL 1.440,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Ülker Çikolata Pul Fildişi Eks 301 (1*2,5 Kg) Özellikleri

  • Miktarı: 2.5 Kg
  • Kalori (10 Gr ) : 57 kcal
  • Ürün Çeşidi: Çikolata
  • Ürün Markası: Ülker

Pasta yaparken iç malzeme olarak pek çok ürünü kullanılabilir. Pasta içinde kullandığınız malzemelerle birlikte pastanın tadının daha farklı olması sağlanabilir. Pastanın tadının daha enfes olması istenirse de çikolata kullanabilir. Kaliteli olan bir çikolata ile yapılan pastaların tadının daha iştah açıcı olması sağlanabilir. Eşsiz tadı ve kalitesi ile pastanızın güzel olmasını sağlayacak Ülker pul fildişi çikolatası tercih edilir. Ülker Fildişi Pul Çikolata EKS 301 özellikleri sayesinde satın alınan çikolatadan pişmanlık duyulmaz.

Ülker Fildişi Pul Çikolata EKS 301 Avantajları

Çikolata satın alacağınız zaman belli bir gramajın üstünde çikolata bulmak oldukça zor olabilir. Satın alınan bu çikolata paketi sayesinde hem bayatlamamış bir çikolata kullanılabilir hem de uzun süre yeni bir çikolata satın almak zorunda kalınmaz. Ülker Fildişi Pul Çikolata EKS 301 fiyatları ve kalitesi ile satın alanları hiçbir zaman mahcup etmeyerek en iyisini sunar. Profesyonel mutfaklar ve büyük işletmeler, bu ürünü satın alarak en iyisini kullanmaya başlayabilir ve harika pastalar yapabilir.

Ülker Fildişi Pul Çikolata EKS 301 Kullanımı

Pasta yapılacağı zaman pastanın tadını kullanılan malzemeler her zaman etkileyecektir. Bu yüzden de pastanın iç malzemesi olarak kaliteli ürünler kullanmaya özen gösterilir. Özellikle de pasta içinde ya da pastanın süslemesi için kullanılan çikolatanın kalitesine ayrı bir dikkat etmek gerekir. Pasta için kullanılan pul çikolata kaliteli olursa pastanın tadı daha güzel olur ve yapılan güzel pastanın tadına büyük bir zevkle bakılabilir. Bu çikolatanın kullanımı için tavsiye edilen miktarlara uyulması dahilinde büyük mutfaklarda istenilen sonuçlar elde edilir.