Ülker Eks 301 Fildişi Pul Çikolata (1*25kg)

Ürün Kodu:1022464

%17
15.530,00 TL 12.890,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çikolata Pul Fildişi Eks 301 (1*25kg) Ülker Özellikleri

  • Miktarı :1*25 Kg
  • İçindekiler: Şeker, tam yağlı süttozu, kakao yağı, yağsız süttozu, emilgatör, fındık
  • Saklama Koşulları: 18-22 C kuru ve kokusuz yerde
  • Kalori (100 Gr): 143,50 kcal

 

Pastalarda, kremalarda, tatlılarda, hamur işlerinde, kurabiyelerde, kırmaya parçalamaya gerek olmadan bu çikolatayı kullanmak mümkün olur. Çikolata pul fildişi Ülker özellikleri arasında yoğun bir tadının olduğu bulunur. Pastaların ve hamur işlerinin süslenmesinde kullanılır. İçinde bulunan kakao yağı ile damak tatlarına hitap eder. Kremsi ve yoğun tadı bulunur. Sert yapılıdır ve pastaları süslemek için rahatça kullanılabilir. Aynı zamanda eritilerek soslara ve tatlılara katılabilir. Pastanelerin pul çikolata ihtiyacını ekonomik paketi ile uzun süre için karşılar.

Çikolata Pul Fildişi Eks 301 (1*25kg) Ülker Nerede Kullanılır?

Çikolata en fazla tüketilen besinlerin arasında yer alır. Pastane ve kafelerde ise çikolatanın kullanım alanı oldukça geniştir. Pastaların, tatlıların, hamur işlerinin içine koyulur. Bunun yanında sosların hazırlanmasında kullanılır. Aynı zamanda pasta ve tatlıların süslenmesinde de kullanılır. Çikolata pul fildişi Ülker fiyatları ürünün ekonomik boyutlu ambalajı ile uygundur. Ürünün güncel fiyatını öğrenmek için fiyat listesine bakabilirsiniz. Uygun fiyatla ürünün alınması ile birlikte lezzetli ve gösterişli pasta ve tatlıların yapılması mümkün olur. Pastaların tatlıların ve hamur işlerinin içine eklenirken eritilerek kullanılabilir. Kırılmadan eritme için hazırdır ve kısa sürede erimesi ile kullanılabilir. Eritirken karıştırması da pratiktir. Ürün buzdolabına koyulmaz, serin aynı zamanda kokusuz ve nem olmayan ortamda muhafaza edilmelidir. Uygun koşullarda saklandığında bozulmadan uzun süre kullanılabilir.

Çikolata Pul Fildişi Eks 301 (1*25kg) Ülker Neden Tercih Edilmeli?

Pastane ve kafelerde pul çikolata oldukça fazla kullanılır. Müşterilere sunulan pastaların, tatlıların, hamur işlerinin beğenilmesi için kaliteli malzeme kullanılması gerekir. Gıda üretiminde lezzet ön planda tutulmalıdır. Lezzetli olarak hazırlanan ürünler beğenilir ve daha fazla talep edilir. Türkiye’nin köklü markasının ürettiği pul çikolatanın lezzeti çok beğenilir. İçindeki yoğun kakao yağı ile üst düzeyde çikolata tadının alınmasını sağlar. Fildişi rengine sahiptir ve özellikle süsleme için kullanıldığında istenen kombinasyonların oluşturulması mümkün olur. Kolay eriyen yapısı ile pasta, tatlı ve hamur işlerinin yapılması sırasında kolaylık sunar. Profesyonel mutfakların bu ürüne olan ihtiyaçlarını karşılar. Ürün firmanın son teknoloji tesislerinde el değmeden paketlenir. Hijyen konusuna önem veren firmanın ürünü güvenle kullanılabilir.