Ülker Eks 311 Fildişi Kuvertür (1*2,5kg)

Ürün Kodu:1015411

%12
1.190,83 TL 1.050,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kuvertür Fildişi Eks 311 (1*2,5kg) Ülker Özellikleri

  • Net Miktar: 2.5 Kg
  • Kalori: 100 gramında 540 kalori
  • İçindekiler: Şeker, kakao yağı, tam yağlı süt tozu, kakao kitlesi, yağsız süt tozu
  • Saklama Koşulları: 15-20 °C

 

Kuvertür fildişi Ülker özellikleri açısından bakıldığında çikolata birbirinden farklı alanlarda tercih edilebilir. Mükemmel lezzeti ile birlikte pastacılık için kullanılabilir. Özellikle rengi ile farklı dokunuşlar sağlar. Bu özel lezzet sayesinde pasta ve tatlı tariflerine son dokunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Her damak zevkine uygun olan fildişi kalıp çikolata dolgu malzemesi olarak yumuşacık bir lezzet sunar. Kullanımı kolay ve basittir. Hızlıca erir ve bu şekilde pastacılıkta rahatlıkla kullanılabilir. Pastacılık ürünlerinin başında olan kalıp çikolata lezzeti mutfaklarda mutlaka bulunmalıdır.

Kuvertür Fildişi Eks 311 (1*2,5kg) Ülker Nasıl Kullanılır? 

Kuvertür fildişi Ülker fiyatları hakkında ürün incelemeleri için fiyat listesini inceleyebilirsiniz. Fiyat farklılıkları grama göre belirlenir. Kullanımı kolay ve kıvamı ile birlikte oldukça rahatlıkla tercih edebileceğiniz kalıp çikolata beklediğiniz lezzeti sağlar. Eriterek rahatlıkla kullanıma uygundur. Benmari usulü eritilebilir. Bu sayede asla altı tutmaz. Hızlı bir şekilde kıvam alır ve yoğun kıvamını istediğiniz teknikte kullanabilirsiniz. İsterseniz dolgu isterseniz kaplama malzemesi olarak tercih edilebilir. Eşsiz tadıyla beraber kalıp çikolata rendelenerek daha farklı görseller elde edilmek için kullanılabilir. Kullanım alanı bakımından istediğiniz her türlü pasta ya da tatlı tarifi rahatlıkla yapılabilir. Eritmesi son derece hızlıdır ve yine aynı şekilde hızlı bir şekilde soğur. Bu sebepten dolayı çalışmalarınızı buna göre oluşturmanız gerekir.

Kuvertür Fildişi Eks 311 (1*2,5kg) Ülker Faydaları Nelerdir? 

Kuvertür çikolata enerji kaynağıdır. İçeriğindeki kakao yağı vitamin ve mineral barındırır. Hiçbir koruyucu madde içermez. Bu özel lezzet ile istediğiniz her türlü pastacılık tarifinde görsel amaçlı sunum yapılabilir. Sunumda son derece farklı bir görsel elde edilebilir. Kakaolu çikolata kullanarak fildişi rengi kalıp çikolatayla eşsiz desenler ortaya çıkarabilirsiniz. Damak zevkinize uygun bir lezzet sağlayan kalıp çikolata fildişi rengi ile birlikte en eşsiz tarifleri oluşturur. Renklerin uyumuyla istediğiniz her türlü deseni çıkarmanız mümkündür. Buna ek olarak ganaj malzemesi şeklinde tercih edilebilir. Yumuşacık dokusuyla birlikte tüketimi son derece kolaydır. Ayrıca tatlılarda en üst katman olarak kullanıldığında hiçbir şekilde çatlama ya da kırılma yaratmaz. İçerisine farklı malzemeler katarak besleyicilik değerini artırabilirsiniz. Dilerseniz kuruyemişle karıştırarak en lezzetli ikramlıklar yapabilirsiniz.