Ülker Eks 311 Fildişi Pul Çikolata (1*25kg)

Ürün Kodu:1021768

%17
14.190,00 TL 11.780,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Çikolata Pul Fildişi Eks 311 (1*25kg) Ülker Özellikleri

  • Net Miktar: 25 Kg
  • Kalori: 100 gramında 573 kalori
  • İçindekiler: Şeker, kakao, kakao yağı, vanilin, süt ürünleri, badem, fıstık, fındık
  • Saklama Koşulları: Kokusuz ve kuru ortamlarda saklanmalıdır

 

Çikolata Pul Fildişi Ülker özellikleri yanı sıra rengi ve lezzeti ile birlikte eşsiz bir tada sahiptir. İçeriğinde kakao yağı ve vanilin ile süt ürünleri bulunur. Birçok faydası vardır ve en fazla pastacılıkta dekor amaçlı kullanılır. Renginden dolayı pastacılıkta diğer farklı çikolatayla renk uyumunu sağlar. İster sütlü çikolata ister bitter çikolatayla birlikte kullanılabilir. Dekorların ana bileşeni olan pul fildişi çikolata kolay erir. Pastacılıkta tatlı ya da pastaların üzerinde kullanılabilir. Zengin kullanım alanıyla birlikte mutfaklarda bulunur.

Çikolata Pul Fildişi Eks 311 (1*25kg) Ülker Nasıl Kullanılır? 

Çikolata Pul Fildişi Ülker fiyatları ürün listesinde belirtilmiştir. Grama göre ürün listesinde farklı fiyatlar incelemeniz mümkündür. Hem kıvamı hem de rengi ile birlikte eşsiz bir lezzettir. Ayrıca hızlıca eriyen yapısı benmari usulü bir şekilde eritilerek kullanılabilir. Talimatlara uygun şekilde erittiğinizde hiçbir şekilde topaklanma yaratmaz. Bu sayede pürüzsüz kıvama elde edebilirsiniz. Tamamen eriyince hızlıca karıştırarak kıvam almasını sağlayabilirsiniz. Yapım aşamasında çeşitli kullanım alanlarıyla bilinir. İç dolgu malzemesi ya da ganaj olarak kullanılabilir. Mutlaka elinizin altında bulunmalı ve pasta tariflerinize yakışan bu özel lezzeti tercih etmelisiniz.

Çikolata Pul Fildişi Eks 311 (1*25kg) Ülker Faydaları Nelerdir? 

Pul çikolata içeriğinde katkı maddesi barındırmaz ve özenle hazırlanan ambalajıyla tazeliği her zaman korur. Enerji verici içeriği ile birlikte tatlı tariflerinizin vazgeçilmezidir. Bu özel renk fildişi renginde eşsiz görsellerle pastacılıkta tercihiniz olabilir. Pul çikolatayı uygun koşullarda eriterek çeşitli tarifler de kullanmanız mümkündür. Görünüm anlamında farklı ve sıra dışı bir görsel kazanabilirsiniz. Farklı kalıplarda istediğiniz şekli oluşturabilirsiniz. Pul çikolatayla birlikte yapacağınız tarifler herkesin beğeneceği lezzetler olur. Çikolatanın hem rengi hem de dokusuyla yumuşacık bir lezzet elde edebilirsiniz. Pratik ve hızlı kullanımıyla mutlaka elinizin altında bulunmalıdır.