Ülker Pralin (1*10kg)

Ürün Kodu:1006627

%13
1.202,74 TL 1.050,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Pralin ( 1*10 Kg ) Ülker Özellikleri

  • Miktarı: 1*10 Kg
  • Raf Ömrü: 2 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak
  • Gıda Çeşidi: Kuru Gıda

 

Çikolatanın en lezzetli hali olarak Pralin Ülker özellikleri bakımından oldukça beğenilen bir üründür. Kullanım alanı olarak tatlılar için oldukça uygun bir seçenektir. Lokmalık yapıda olması ile farklı tatlı çeşitlerinde kullanılmasına imkan sağlar. Tat olarak beğenilen ve yapısal açıdan da uygun kıvamı sayesinde tercih edilir. Pratik ve lezzetli tatlı çeşitlerinde kullanılarak istenen görünüm ve sunum içinde yaygın olarak kullanıma uygundur. Çikolata seçerken tat ve kıvamı önemlidir. İçine konulabilen olan farklı tatlar ile lezzetine lezzet katılması mümkündür. Özelliği açısından çikolata karışımı ile elde edilmesi sayesinde istenen soğuk veya sıcak ürünlerde kullanılmasına olanak sağlar.

Pralin ( 1*10 Kg ) Nasıl Kullanılır?

Boyut olarak büyük olması sayesinde uzun süre kullanılabilen bir ürün seçeneğidir. Tatlılarda, dondurma soslarında ve sıcak içecek yapımında rahatlıkla kullanılabilen bir gıda çeşididir. Yapılan her tatlı için ayrı bir lezzet imkanı elde edilmiş olur. Tek yapılması gereken ürünün bulunduğu kovanın kapağının açılmasıdır. Böylece kıvamını görüp, uygun alanlarda kolayca kullanım sağlanır. Pralin fiyatları oldukça uygundur. Ülker markasının sunduğu kaliteye göre ideal bir çikolata tercihidir. Lezzetli tatlı yapımı ve sunumlarda en çok kullanılan seçenek olması da alınması için uygun bir sebeptir. Ürünün listesine göz atılarak istenen miktarda alım yapmak mümkündür. Çeşitlerine göz atılması ile istenen lezzetli çikolataya sahip olunmasına olanak sunulur. Farklı lezzetler açısından ideal bir üründür.

 Pralin ( 1*10 Kg ) Neden Tercih Edilmelidir?

Lezzeti sayesinde pralin (1*10 kg ) Kuru gıda kategorisinde yer alan bir üründür. Raf ömrünün uzun olması ve lezzeti sayesinde tercih edilmesi gereken çikolatadır. Kolay kullanım için tasarlanan kutusu ile pratik şekilde çikolata kullanımı sağlanmış olur. Hızlı şekilde tatlı yapmak veya tatlı tatlarında bir içecek için tercih edilebilen bir seçenektir. Lezzeti ile istenen verimin alınması mümkündür. Görsel amaç içinde birbirinden farklı sunumlara hitap edilir. Seçilen tada uygun olan seçenekler arasından seçim yapılarak istenen tat uzun süre kullanıma hazır olur. Dayanıklı malzemeden yapılan kovası sayesinde aynı lezzet uzun süre dayanarak saklanabilir. İstenen zaman istenen üründe ya da tek olarak tüketilmesi uygundur. Tadı ile çikolata seçiminin ne kadar doğru olduğunu anlamak mümkündür.