Ülker Sütlü Konfiseri (1*2,5kg)

Ürün Kodu:1012606

%11
425,00 TL 380,00 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Konfiseri Sütlü (1*2,5kg) Ülker Özellikleri

  • Net Miktar: 2.5 Kg
  • Kalori: 100 gramda 542 kcal
  • İçindekiler: Şeker, yağ, kakao tozu, vanilya, süt ve süt ürünleri
  • Saklama Koşulları: 16-18 °C

 

Konfiseri sütlü Ülker özellikleri ve mükemmel lezzeti ile pastacılıkta tercih edilir. Bu özel tat pastacılıkta geniş bir kullanım alanı içerisinde bulunur. Oldukça lezzetli tarifler yapmak mümkündür. Sütlü kıvamıyla birlikte damaklarda hoş bir tat bırakır. Ayrıca süt oranı makul oranda şeker ve diğer bileşenlerle tam kıvamında bir lezzet sağlar. Çeşitli tariflerde kaplama malzemesi olarak kullanılabilir. Son derece farklı ve birbirinden değişik tarifler için pastacılık üzerine tercihiniz olabilir. Hem görsel anlamda hem de lezzet anlamında sütlü çikolata mükemmel lezzeti yakalamanıza yardımcı olur. Eşsiz tadıyla birlikte herkesin damak zevkine uyar.

Konfiseri Sütlü (1*2,5kg) Ülker Nasıl Kullanılır? 

Konfiseri sütlü Ülker fiyatları ürün gramajına göre değişir. Ürün miktarına göre fiyatlar belirlenmektedir. Bu özel lezzet pastacılıkta geniş bir kullanım alanı içerisinde tercih edilir. Eritilerek kullanımı yaygındır. Ayrıca rendelenerek dekor amaçlı kullanılabilir. Birçok farklı dekor için sütlü çikolata tercih edilebilir. Eritildikten sonra kalıplara doldurulabilir ve farklı şekiller verilebilir. Kalıplar öncesinde yağlanarak ya da silikon malzemeyle kolayca çikolatanın çıkarılabilmesine imkan tanımalıdır. Bu şekilde sütlü çikolatayı birbirinden farklı tarifler de kullanmak daha kolaydır. En özel tariflerinizin sütlü çikolata ile birlikte daha lezzetli hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Bu eşsiz lezzet herkesin severek tüketebileceği tatlar oluşturur.

Konfiseri sütlü Ülker, çeşitli tarifleri süslemek amaçlı kullanılabilir. İdeal lezzeti elde etmek için eriterek kullanabilirsiniz. Bu özel lezzet tariflerinizi süslemek için tercih edilebilir. Pastacılıkta geniş bir kullanım alanı içerisinde tercih edilir. Birbirinden farklı tarifler de dolgu malzemesi olarak sütlü çikolata kullanılabilir.