Ülker Toz Kakao (1*1kg)

Ürün Kodu:1004243

294,77 TL+ KDV
Stok bilgisi için Üye Ol / Giriş Yap

Kakao Toz (1*1KG) Ülker Özellikleri

  • Miktarı: 1 Kg
  • Raf Ömrü: 1 Yıl
  • Kullanım Alanları: Mutfak- Kuru Gıda
  • Kullanım Talimatı: Kek, kurabiye, pandispanya, muffin, pastacılık ürünleri

Kakao toz Ülker özellikleri bakımından sayısız özelliğe sahip bir ürün olarak bilinir. Çikolata yapımında kullanılan öğütülmüş kakao çekirdeklerinden elde edilen bir ürün olmasıyla ön plana çıkar. Kakao tozunun kullanımı oldukça geniştir.  Kek, pasta, çikolata ve sıcak çikolata gibi birçok tatlı ve içecek tarifinde kullanılabilir. Aynı zamanda kahve aromasını artırmak için de kullanılabilir.
Ülker, gıda endüstrisinde kaliteli ve güvenilir bir marka olarak biliniyor. Ülker tarafından sunulan kakao tozu 1 kg'lık paketler halinde sunulur.  Bu ürünler evde kullanım için ideal ürünler olarak bilinir. Kakao tozunu diğer çikolata tozu alternatifleriyle karşılaştırdığınızda, Ülker kakao tozunun kalitesi, lezzetli tadı ürünün neden bu kadar kaliteli olduğunu gözler önüne seriyor.

Kakao Toz (1*1KG) Ülker Nerelerde Kullanılır?

Ülker tarafından 1 kg'lık ambalajlarda sunulur. Birçok farklı kullanım alanı bulunur. Kakao tozu, birçok tatlı tariflerinde kullanılır. Kek başta olmak üzere kurabiye, kek, muffin, pasta gibi tariflerde kullanılarak lezzetli, hafif tatlılar yapılabilir. Süt, su gibi farklı sıvılarla karıştırılarak, sıcak veya soğuk içecekler hazırlamak için kullanılabilir. Sıcak çikolata, mocha, latte gibi lezzetli içecekler yapmak için ideal bir ürün olarak bilinir.  Kakao toz Ülker fiyatları ürünlerin gramaj değerine bağlı olarak değişir.

Kakao tozu süslemeler için de kullanılabilir. Krema başta olmak üzere dondurma, waffle üzerinde serpilebilir. Kaliteli bir ürün olarak bilinir. Oldukça fazla tercih edilen bir ürün olarak ön plana çıkar.

Kakao Toz (1*1KG) Ülker Faydaları Nelerdir?

Ülker markasının ürettiği ürünü tatlı tariflerinde kullanılan bir çikolata aromalı toz haline getirilmiş kakao ürünü olarak bilinir.

Ürün, özellikle oldukça lezzetli bir tada sahip olmasıyla ön plana çıkar. Aynı zamanda kakao, serotonini artırarak iyi hissetmeyi sağlar. Ürünü stresi azaltmaya yardımcı olan kalsiyum ve demir gibi mineralleri içeriğinde barındırır. Kakao toz kuru gıda kategorisinde yer alan bir ürün olarak bilinir.